Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Władze regionalne - Województwo Mazowieckie

Zarząd Rady SLD Mazowsze

  1. Iwaniak Arkadiusz - Przewodniczący
  2. Magda Zdyra - Sekretarz, Przewodnicząca FMS na Mazowszu
  3. Kosicka Halina - Przewodnicząca Platformy Równych Szans i Praw Kobiet SLD na Mazowszu
  4. Tollik Piotr - Wiceprzewodniczący
  5. Papuga Marek - Wiceprzewodniczący
  6. Stąsiek Zbigniew - Wiceprzewodniczący
  7. Rejmer Leszek - Wiceprzewodniczący
  8. Tondera Ireneusz - Wiceprzewodniczący
  9. Żukowska Anna-Maria - Wiceprzewodnicząca
  10. Wichniarz Bartłomiej - Wiceprzewodniczący
  11. Gołębiowski Józef - Członek Zarządu
  12. Zieliński Dariusz - Członek Zarządu
  13. Lubański Michał - Członek Zarządu
  14. Walasek Jerzy - Członek Zarządu
  15. Gurgielewicz Andrzej - Członek Zarządu
  16. Załęski Witold - Członek Zarządu
  17. Kowalczyk Robert - Członek Zarządu
  18. Oliszewski Daniel - Członek Zarządu
  19. Wróblewska Sylwia - Członek Zarządu
  20. Rojszyk Marek - Członek Zarządu
  21. Klimaszewski Dariusz - Członek Zarządu

Rada Wojewódzka SLD Mazowsze

  1. Bakuła Cezary
  2. Bąk Rajmund
  3. Bęben Marcin
  4. Białek Bogdan
  5. Bociarski Józef
  6. Boguta Andrzej
  7. Borowy Mieczysław
  8. Budzich Marek
  9. Cichy Janusz
  10. Cieciura Adam
  11. Ciok Janusz
  12. Czarzasty Włodzimierz
  13. Drabio Maciej
  14. Dziembowska Danuta
  15. Gajewski Mirosław
  16. Gawkowski Krzysztof
  17. Gołębiowski Józef
  18. Grabowska Danuta
  19. Gurgielewicz Andrzej
  20. Hetkowski Wojciech
  21. Iwaniak Arkadiusz
  22. Jaskulski Artur
  23. Jastrzębski Stanisław
  24. Jura Tomasz
  25. Kacprzak Edward
  26. Kaczmarski Waldemar
  27. Karolik Marian
  28. Kasica Jerzy
  29. Kiwit Marek
  30. Klimaszewski Dariusz
  31. Klimek Jacek
  32. Kokoszczyk Maciej
  33. Kolasiński Bogdan
  34. Kołodziejczyk Krzysztof
  35. Kołodziejski Paweł
  36. Kowaleczko Romuald
  37. Królikowski Zbigniew
  38. Kucharzewski Andrzej
  39. Kukawka Mariusz
  40. Kulik Łukasz
  41. Ledzion Marek
  42. Lejmanowicz Jerzy
  43. Lerka Ryszard
  44. Lubański Michał
  45. Madoń Piotr
  46. Malinowska Teresa
  47. Matusiak Sławomir
  48. Mróz Andrzej
  49. Musiał Bożena
  50. Nalbert Krzysztof
  51. Nurek Jerzy
  52. Olechowska Helena
  53. Olejniczak Wojciech
  54. Oleksiak Henryk
  55. Oleksiak Radosław
  56. Oleksy Józef
  57. Olszewska Katarzyna Bernadetta
  58. Papuga Marek
  59. Pawlak Paweł
  60. Piekarska Katarzyna
  61. Prządka Stanisława
  62. Pużuk Jacek
  63. Raś Maciej
  64. Rączkowski Piotr
  65. Rejmer Leszek
  66. Roguski Mirosław
  67. Rojszyk Marek
  68. Rutkowska Lucyna
  69. Rybicki Stefan
  70. Rybski Stanisław
  71. Sobolewski Michał
  72. Sochan Jacek
  73. Stąsiek Zbigniew
  74. Suchecki Benedykt
  75. Szymański Mieczysław
  76. Tondera Ireneusz
  77. Wichniarz Bartłomiej
  78. Wierzbicki Sebastian
  79. Witkowski Wojciech
  80. Włocki Zbigniew
  81. Wojtyra Waldemar
  82. Wołodźko Gerard
  83. Wysoczański Mariusz
  84. Zagalski Michał
  85. Załęski Witold
  86. Zembrzuski Piotr

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem